4 имота за продажба в град Благоевград, Едностайни апартаменти
ФилтериМапа
Сортирај по:
Тражите агента за некретнине?
Погледајте агенције у град Благоевград
Емаил Обавештења:
Вид на имота
Вид на имота
Цена (в EUR)
Цена на кв.м площ
Квадратура
Етаж
Година на строителство
Вид строителство
Особености
Газ
ТЕЦ